obudowa komputerowa
Agir

WPROWADZENIE

Logic Concept AGIR to obudowa w standardzie Midi Tower obsługująca płyty główne w standardzie ATX. Wszystkie elementy naszej obudowy zostały wykonane z zachowaniem uwagi dla detali. Finalny produkt stanowi doskonałą podstawę do budowy zaawansowanych systemów komputerowych. Obudowa zapewnia doskonały przepływy powietrza. Przedni panel wykonany z metalowej siatki typu „mesh” zapewnia doskonałą wentylację a panel boczny z hartowanego szkła umożliwia wyeksponowanie elementów konfiguracji komputera.

 

Wentylacja

Konstrukcja obudowy zapewnia doskonałą wentylację. Jest tak dzięki wykonaniu przedniego panelu z siatki typu „mesh”. Taki przewiewny panel sprawdzi się, także w przypadku instalacji chłodzenia wodnego. Obudowa umożliwia instalację chłodnic 240 lub 280 mm. Dodatkowo także panel górny obudowy umożliwia zamontowanie dwóch wentylatorów 120 mm. Otwory wentylacyjne na górnym panelu, chronione są dodatkowo przez montowany magnetycznie filtr przeciw kurzowy.

W standardzie obudowa wyposażona jest w jeden wentylator 120 mm wyciągający powietrze poprzez otwór wentylacyjny na tyle obudowy.

 

Duże możliwości

W trosce o maksymalny komfort użytkowania, wszystkie niezbędne w trakcie codziennej pracy z komputerem porty zostały umieszczone na górze panelu. Tak zaprojektowana konstrukcja pozwala w wygodny oraz błyskawiczny sposób podłączyć wszelkie niezbędne akcesoria komputerowe.  Wśród zamontowanych przez nas portów znajdują się m.in. 3 porty USB (w tym 1 USB 3.0) i audio, które umożliwiają podłączenie szerokiej gamy akcesoriów.

Za tacką płyty głównej, znajdziemy aż 21 mm przestrzeni na aranżację okablowania, dzięki czemu można zapewnić atrakcyjny i czysty wygląd komponentów widocznych przez szklany panel boczny.

 

 

 

SPECYFIKACJA

WSPARCIE

Specyfikacja:

 3 x port USB (w tym 1 x USB 3.0 i 2 x USB 2.0)

 1 port mikrofon

 1 port słuchawkowy/HD audio

 Miejsca montażu wentylatorów:  3x przód 12 cm, tył 12 cm lub 9 cm, góra 2x12 cm

 Miejsca montażowe:  wewnętrzne 2 x 3,5'' i 3 x 2.5'' SSD

 Karty rozszerzeń x 7

Wymiary bez panelu przedniego: 430/200/340 mm (wys. x szer. x głęb.)

Wymiary: 448/208/387 mm (wys. x szer. x głęb.)

Rozmiar płyty głównej: ATX

Możliwość montażu kart grafiki do 320 mm

Maksymalna wysokość chłodzenia procesora: 160 mm

Dostępne kolory: czarny

 

LOGIC HOME O NAS PRODUKTY KONTAKT
KONTAKT Logic Concept Technology Limited Suite 2611 Office Tower Langham Place 8 Argyle St Mongkok Kln Hong Kong
NEWSLETTER

SENDING FORM...

THE SERVER FOUND AN ERROR.

FORM RECEIVED.

Let's stay in touch!
POMOC F.A.Q. KATALOG DO POBRANIA
© 2017 Logic Concept Technology Limited. ALL RIGHTS RESERVED.